ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

BLV. GJERGJ FISHTA, PRANE ISH EKSPOZITES
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682079431

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Mobileri Prestigj eshte prej 15 vitesh ne treg.Ekipi ynë ka një përvojë të cmuar ne mobiliet e zyres, angazhim për të ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm si ne nivel lokal edhe në qytete të tjera. Mobiliet tona ofrojnë zgjidhje te plotë për biznesin tuaj. Keni nevojë për një furnizues të besueshëm për zyrën tuaj, na kontaktoni dhe do te përshtasim një pakete për ju. Qëllimi ynë është të ofrojmë zgjidhje konkuruese për mobilimin e zyrave tuaja së bashku me shërbimin profesional,produkte cilësore dhe të ndërtojmë marrëdhënie partneriteti të qëndrueshme me klientët.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3