ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA DON BOSKO, NE HYRJE TE RRUGES 200 METRA NE KRAHUN E MAJTE
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682004003

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Operon në tregun Shqiptar që nga viti 1993, në fushën e prodhimit të mobiljeve dhe produkteve, kryesisht panel dru dhe dërrasë të importuar nga jashtë, cilësi, profesionalizëm, dhe dizajne të të gjitha llojeve. Mobilojmë, dizenjojmë sëbashku hotele, lokale, qendra të ndryshme, shtëpitë tuaja me kuzhina, dhoma femijësh, dhoma gjumi dhe çdo gjë që i nevojitet ambjenteve për tu ndjerë komodë.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3