ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES, KM. 0, CASA ITALIA
1000 - Tiranë

phone_iphone

0697088809

-15% ULJE DERI NË 30 SHTATOR

Përshkrimi:

LINJA FANTASYLAND Sjell në dhomat e të vegjëlve tanë 7 miqtë e tyre më të dashur: 1.TOMAS Lokomotiva 2.SAM Zjarrëfikësi 3.CINDERELLA 4.JEEP Aventurieri 5.LAMBO Vetëtima 6.SCHOOL BUS 7.Anija Hapësinore WONDER Do të jenë shokët më të mirë të fëmijëve tuaj në rrugëtimin e çmuar të fëmijërisë së tyre!!! •Sete të plota dhe krevate trend•Struktura metalike solidePërdorni Karta Extra për të përfituar pikë dhe bonuse pafund!!!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3