ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA KASTRIOTET, KTHESA E KAMZES, MEZEZ, KASHAR
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682090626

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Bolt shpk është një kompani që operon në tregun e dizenjimit dhe prodhimit të produkteve të arredimit prej afro 10 vjetësh, duke përfshire arredimin e apartamenteve, vilave, hoteleve, bareve, restoranteve, zyrave institucioneve arsimore etj. Ne i ofrojmë klienteve tanë mundësinë për të zgjedhur produktet e tyre me kosto të ulët dhe garantimin e cilesisë. Stafi ynë është gjithmonë i gatshëm t’ju ndihmoje dhe t’ju japë ide dhe zgjidhje të përshtatura në ambjentet tuaja me anë të paraqitjeve 3D.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3