GAZETA CELESI

Mbaro punë nga shtëpia FALAS

RRUGA KAVAJES, CONDOR CENTER, K. III
Tiranë
Njësia bashkiake 7

UNI PRO BALKAN ACADEMY

10 Ditë Akses FALAS në të Gjitha Kurset Online si dhe -50% zbritje në të gjitha Paketat e Abonimeve Mujore

RRUGA KAVAJES, CONDOR CENTER, K. III
Tiranë
Njësia bashkiake 7

iMEDIA MARKETING AGENCY

Konsulencë dixhitale FALAS & 50% SKONTO për çdo shërbim marketingu

RRUGA KAVAJES, CONDOR CENTER, K. III
Tiranë
Njësia bashkiake 7

STUDIO LIGJORE TIVARI

Konsulencë ligjore dhe kërkesat për Urdhër mbrojtje PA PAGESË

RRUGA SULEJMAN KADIU, PRANE GJYKATES SE RRETHIT
Durrës
Rajoni 1

ORGANIC FARMACI BESMIRA

Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë

RRUGA ISLAM ALLA
Tiranë
Njësia bashkiake 5

KLINIKA AMBROSIA

Konsulta alergologjike FALAS

RRUGA FREDERIK SHIROKA
Tiranë
Njësia bashkiake 7

TELEKOM ALBANIA

Qëndro në komunikim dhe përfito 50% më shumë internet.

RRUGA VANGJEL NOTI
Tiranë
Njësia bashkiake 11

ALBPASTRIM

20% ULJE për higjenizimin e ambjentit tuaj me produkte të çertifikuara për mbrojtjen nga viruset & bakteret!

RRUGA TISH DAHIA
Tiranë
Njësia bashkiake 5

HYPERACTIVITY ALBANIA

Konsulta Terapeutike FALAS për fëmijët me nevoja të veçanta

RRUGA IBRAHIM BRAHJA
Tiranë
Njësia bashkiake 3

ERZENI

Garantimi i produkteve ne treg & 10,000 EURO KONTRIBUT për Spitalin Nënë Tereza!

FABRIKA E PERPUNIMIT TE QUMESHTIT SAMATICE - BERAT
Berat
Njësia administrative 1

FREDERIKA ARTI MARTESOR

Fustan nuseje DHURATË për këmishat e bardha në shërbim

RRUGA MYSLYM SHYRI, ND. 44/2
Tiranë
Njësia bashkiake 5

ECO BICYCLE SHOP

Biçikletat FALAS për infermierët, doktorët dhe punonjësit e shëndetësisë.

RRUGA SAMI FRASHERI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

VITALPHARMA

Transport FALAS në çdo qytet

RRUGA KOMUNA E PARISIT
Tiranë
Njësia bashkiake 5

BUY SMART STORE

Smartphone në shitje dhe transporti FALAS

RRUGA KAVAJES, P. 148
Tiranë
Njësia bashkiake 7

CONAD ALBANIA

Qëndroni në shtëpi! Porosinë e sjellim ne dhe transporti është FALAS!

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES, KM. 6
Tiranë
Kashar

ABISSNET

Shërbim interneti me muaj FALAS.

RRUGA ISMAIL QEMALI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA

Libra me Audio Shqip FALAS Online

BULEVARDI ZOGU I
Tiranë
Njësia bashkiake 9

BIG MARKET CITY PARK

Porosit online, transporti është FALAS për blerje mbi 3.000 lekë!

AUTOSTRATA TIRANE - DURRES, KM.12
Vorë
Vorë

ALBACADEMY

Përfitoni kurse online FALAS për Housekeeping & Higjenizimi i Shtëpisë.

RRUGA TISH DAHIA, KOMPLEKSI KIKA 2
Tiranë
Njësia bashkiake 5

NEPTUN

Neptun ju qëndron pranë – Transport FALAS në 24 orë!

RRUGA LUIGJ GURAKUQI, SHESHI AVNI RUSTEMI
Tiranë
Njësia bashkiake 2

SALI ELEVATOR SHPK

Ofrojmë shërbimet tona FALAS për familjet në nevojë për këtë periudhë.

RRUGA ABDUL MATOSHI
Tiranë
Njësia bashkiake 1

SHEGA TRANS

Transport kombëtar & ndërkombëtar FALAS i kiteve, tamponeve dhe seteve respiratore të stukturave shëndetësore

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM. 12
Bërxullë
Bërxullë

MULLIRI VJETER

Transporti FALAS për produktet Mulliri

RRUGA DYTESORE TIRANE - DURRES
Bërxullë
Bërxullë

ALBSOLUTION

Përfito kuponin FALAS duke porositur shportën tënde të produkteve kudo që ndodhesh!

RRUGA TISH DAIA
Tiranë
Njësia bashkiake 5

BIS BUSINESS INTEGRATION SOLUTIONS

70% ULJE për aplikacionin web për menaxhimin e punës nga shtëpia

RRUGA VACE ZELA, VILA 22, K. III
Tiranë
Njësia bashkiake 7

COPIER COMPUTER CENTER

Punoni nga shtëpia: Laptop 109 euro dhe transporti FALAS

RRUGA GEORGE W. BUSH, PERBALLE PARLAMENTIT
Tiranë
Njësia bashkiake 2

SPAR ALBANIA

Zgjidh Online, Porosit në telefon dhe transporti është FALAS për porosi mbi 5.000 lekë!

RRUGA E SARACEVE
Tiranë
Njësia bashkiake 8

BEBA.AL

Transport FALAS në çdo qytet për pelenat Pampers

RRUGA DRITAN HOXHA, BLLOKU GINTASH LAPRAKE
Tiranë
Njësia bashkiake 9

HEAVEN PROFFESIONAL

Deri në 65% ULJE për çdo set duke filluar nga 990 lekë & POSTA FALAS.

BULEVARDI ZOGU I
Tiranë
Njësia bashkiake 9

DUKAT WATER

Rri në shtëpi, ujin e sjellim ne! Për çdo 10 koli përfitoni 1 koli FALAS & për çdo 10 bidona përfitoni 1 bidon FALAS!

DUKAT I RI, ORIKUM
Orikum
Dukat

LIBRARI ART'S

Libri në adresën tuaj PA KOSTO SHTESË

BLV. ZOGU I, PRANE VODAFONE SHOP TRENI
Tiranë
Njësia bashkiake 9

NAPOLEON WINE SPIRITS SHOP

Në shtëpi po, pa verë jo! Shërbim taksi FALAS për blerje mbi 2,000 lekë.

RRUGA SAMI FRASHERI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

MY HOME ALBANIA

Blini online dhe ne jua sjellim FALAS në shtëpi

RRUGA ALEKSANDER GOGA, LGJ. 11
Durrës
Rajoni 1

ATELIER MINIMAL

Maska pambuk, të ripërdorshme vijnë në shtëpinë tuaj PA KOSTO SHTESË!

RRUGA ABDYL FRASHERI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

ANISSA HOME

Anissa Home kujdeset për ju kudo që jeni. Transport FALAS për blerje mbi 10.000 lekë!

BULEVARDI ZOGU I, PERBALLE TIRANA BANK
Tiranë
Njësia bashkiake 11

FARMACIA DITE E NATE

Qëndroni në shtëpi, porosinë jua sjellim ne kudo që jeni brenda Tiranës

RRUGA LUIGJ GURAKUQI, PERBALL EUROPA COFFE STADIUMIT DINAMO
Tiranë
Njësia bashkiake 9

UJI KOND

Jua sjellim ujin në shtëpi. Transport FALAS & Miniaparaturë FALAS!

RRUGA VORE - MARIKAJ, KM. 1
Vorë
Vorë

PROTECH

Sisteme për Call Center për agjentë nga shtëpia. Instalimi dhe transporti është FALAS!

RRUGA KONT LEOPOLD BERTOLD, PERBALLE BOJERA FATION
Tiranë
Njësia bashkiake 1

AN GROUP

50% ULJE për llampat LED. AN-Group dhuron dritë!

RRUGA NENE TEREZA
Kamëz
Laknas

MANIAKET E LIBRIT

Set Librash me 25% ULJE dhe Transporti FALAS

TIRANE
Tiranë
Njësia bashkiake 1

ECO MARKET

Eco Market Online. Pagesa me kartë banke & transporti FALAS për blerje mbi 5.000 lekë.

RRUGA TISH DAHIA, KOMPLEKSI KIKA
Tiranë
Njësia bashkiake 5

PURIVERA SHPK

50% ULJE për ilaçin shtojcë ushqimore

RRUGA SAMI FRASHERI, QENDRA METROPOL
Tiranë
Njësia bashkiake 5

TOP CARE YOU

Blerje online me transport FALAS dhe Ulje deri në 30%!

TIRANE
Tiranë
Njësia bashkiake 1

ELIF SHOP CENTER

Elif Shop Center vjen me Ulje çmimesh dhe transportin FALAS!

TIRANE
Tiranë
Njësia bashkiake 1

BE SMART

Bli Online dhe merr 1+1 FALAS

RRUGA HAMDI SHIJAKU
Tiranë
Njësia bashkiake 9

ALADINI.AL

Xhel antibakterial FALAS

RRUGA DRITAN HOXHA, BLLOKU GINTASH
Tiranë
Njësia bashkiake 11

ELEKTROMAGJIA

Transport FALAS për pajisje elektroshtëpiake

RRUGA SULEJMAN DELVINA, KRYQEZIMI TE SHKOLLA VASIL SHANTO
Tiranë
Njësia bashkiake 5

eMARKET

Marketi në shtëpinë tuaj! Për blerje mbi 2.000 lekë, transporti është FALAS!

RRUGA MYSLYM KETA, PERBALL KOMISARIATIT NR. 4
Tiranë
Njësia bashkiake 3

AUTO STAR ALBANIA

Shërbim servisi në adresën/vendodhjen e mjetit dhe transport FALAS!

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES, KM.7
Kashar
Kashar

VITAPUR

Qëndro në shtëpi, vijmë ne tek ti! Transporti FALAS!

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES, KM. 0
Kashar
Kashar

PER BEBIN TIM

Maska pambuku organike FALAS

RRUGA HOXHA TAHSIN
Tiranë
Njësia bashkiake 3

AKADEMIA E GASTRONOMISE IMPERIUM

Ofrojmë 50% ULJE për studentët të cilët regjistrohen në kursin online të kuzhinës

RRUGA URANI PANO
Tiranë
Njësia bashkiake 10

IRISOFT EDUCATION

1 Muaj akses FALAS në të gjitha kurset online!

RRUGA HIM KOLLI, PRANE DREJTORISE SE SIGURIMEVE
Tiranë
Njësia bashkiake 7

IDEA STORE

Të gjitha produktet tona 15% zbritje dhe transporti FALAS!

TIRANE
Tiranë
Njësia bashkiake 1

ERBASOL SHPK

20% Ulje për blerje mbi 2.000 lekë dhe transporti FALAS

RRUGA DESHMORET E KOMBIT, KULLAT BINJAKE, K.3
Tiranë
Njësia bashkiake 5

AMERICAN COMPUTERS

Ofertë laptop Toshiba Portege R930 vetëm 149€ dhe transporti FALAS!

RRUGA SULEJMAN DELVINA
Tiranë
Njësia bashkiake 5

VOILA

30% Ulje dhe transport FALAS për Tiranën.

RRUGA PJETER BOGDANI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

F&M Reklama

Plexiglass mbrojtës ndaj Covid-19 dhe transporti FALAS!

RRUGA PRUSH, VAQARR
Vaqarr
Vaqarr

QENDRA E TEKNOLOGJISE TIRANE

Trajnime ONLINE me 33% ULJE

RRUGA DURRESIT
Tiranë
Njësia bashkiake 10

GOTECH ELECTRONIC

Qëndro në shtëpi! Ne ju ofrojmë transportin FALAS!

RRUGA MEDAR SHTYLLA
Tiranë
Njësia bashkiake 5

ROMA

Transport FALAS për çdo porosi tuajën!

RRUGA MYSLYM SHYRI, PRANE BIG MARKET
Tiranë
Njësia bashkiake 10

SUN FLOWER

30% ULJE dhe transporti FALAS

RRUGA DIBRES, KOMPLEKSI HALILI, PERBALLE VILA GOLD
Tiranë
Njësia bashkiake 4

PROVIT ALBANIA

Stërvitu në shtëpi, suplemtetet dhe muskujt jua sjellim ne, me 20% ULJE dhe transporti FALAS!

RRUGA KAVAJES, P. 136, SHK. 2, PERBALLE POLIKLINIKES NR. 9
Tiranë
Njësia bashkiake 7

LUBEXPERT

20% ULJE dhe transporti FALAS!

RRUGA 29 NENTOR, LGJ. MEZEZ
Tiranë
Kashar

SPARKLEAN

Transport FALAS për produkte dezinfektimi kudo në Shqipëri

RRUGA OSMAN MYDERIZI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

CERTIPASS DIGITAL SKILLS

Testim, libra, dhe ushtrime FALAS + 50% ULJE për trajnim/çertifikimin ndërkombëtar online EIPASS

TIRANE
Tiranë
Njësia bashkiake 1

AlProfit Consult

FALAS Këshillimi i Parë dhe 50% Ulje për Shërbime Kontabiliteti dhe Taksa

RRUGA GJERGJ BALSHAJ
Tiranë
Njësia bashkiake 11

OZDILEK - ALBANIA

Özdilek vjen tek ju me super ofertë dhe transporti është FALAS për porosi mbi 5.000 lekë.

AUTOSTRDA TIRANE - DURRES, KM. 6, TEK QTU
Tiranë
Kashar

POINT.GR

Koleksioni i ri i veshjeve ne Ysatis!

RRUGA ABDYL FRASHERI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

BLACK & WHITE COSMETIC

Transport FALAS brenda Tiranës për çdo blerje mbi 1.500 lekë

RRUGA MYSLYM SHYRI, 100 M NGA UNAZA
Tiranë
Njësia bashkiake 10

BOTA LULEVE

Transport FALAS brenda Tiranës

BLV. ZOGU I, PERBALLE GAZETES CELESI
Tiranë
Njësia bashkiake 9

FRESH LINE

20% ULJE

RRUGA ABDYL FRASHERI, PRANE LIBRIT UNIVERSITAR
Tiranë
Njësia bashkiake 5

FORD ALBANIAN MOTOR COMPANY

Çmime preferenciale për shërbimet e servisit dhe transport i mjetit FALAS!

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES, KM. 10, PRANE EMIGRES
Tiranë
Kashar

HYUNDAI ALBANIAN MOTOR COMPANY

Çmime preferenciale për shërbimet e servisit dhe transport i mjetit FALAS!

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 1
Kashar
Kashar

JULAND MARKET

Ju sjellim gjithçka nga marketi jonë në shtëpinë tuaj. Për çdo blerje mbi 4.000 lekë transporti është FALAS.

RRUGA QAMIL GURANJAKU
Tiranë
Njësia bashkiake 2

INTIMODAL

10% Ulje dhe transporti FALAS

RRUGA ISLAM ALLA, PRANE SHKOLLES KONFERENCA E PEZES
Tiranë
Njësia bashkiake 10

DIAMBE

Çmimet me të lira në treg me cilësinë më të lartë!

AUTOSTRADA DURRES - TIRANE, KM. 5, URA E FLLAKES
Durrës
-

ZEPA NATYRAL

Transporti për pensionistët 100 lekë & për blerje mbi 6.000 lekë transporti FALAS.

VADARDHE
Sukth
Qyteti Sukth

EFARMA.AL

Blerje online me 10% & 20% Ulje

RRUGA LUIGJ GURAKUQI
Tiranë
Njësia bashkiake 2

IRIS COSMETIC

Transport FALAS për blerje mbi 5.000 lekë!

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES, KM. 1, PRANE VODAFONE
Tiranë
Kashar

ZHAKLIN SERVIS

Transport FALAS për produktet e pjesëve të këmbimit

RRUGA DRITAN HOXHA,PRANE KLINIKES GLOB, LAPRAKE
Tiranë
Njësia bashkiake 11

THE GLAM HOUSE

Glam House ofron 20% Ulje për çdo produkt. Porosia ju vjen FALAS në gjithë Shqipërinë.

RRUGA IBRAHIM RUGOVA, KOMPLEKSI GREEN PARK, PRANE UNIQUE SHOP
Tiranë
Njësia bashkiake 5

UDHA E SHKRONJAVE

30 libra me akses FALAS nga "Udha e shkronjave" për 90 ditë & kurse online matematike FALAS

RRUGA QEMAL STAFA
Tiranë
Njësia bashkiake 8

MAPO CASH & CARRY

Qëndroni në shtëpi, ne vijmë tek ju! Bëni zgjedhje të zgjuar dhe të përgjegjshme. Transporti FALAS!

RRUGA JASHAR SKENDERI
Tiranë
Kashar

RAIFFEISEN BANK SHA

Aplikoni tani për kartat e kreditit contactless nga Raiffeisen Bank & përfitoni komision 0 për vitin e parë!

RRUGA E KAVAJES
Tiranë
Njësia bashkiake 10

MELVINFLEX

Transport FALAS

RRUGA KAVAJES, 50 NGA GLOBE
Tiranë
Njësia bashkiake 7

iSHPEJTI.AL

iShpejti solidarizohet me situatën e Covid-19 duke ofruar 50% Ulje & transport FALAS

RRUGA NIKOLLA LENA
Tiranë
Njësia bashkiake 7

LE FUTURE

LeFuture vjen tek ju duke ofruar transportin FALAS!

RRUGA SAMI FRASHERI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

TOP SHOP

Artikujt që nuk duhet ti mungojnë asnjë shtëpie. Transport FALAS për blerje mbi 6.990 lekë

RRUGA SAMI FRASHERI, PERBALLE DREJTORISE SE POLICISE, KULLA METROPOL, KATI 1
Tiranë
Njësia bashkiake 5

FRUTA PERIME DELIVERY

Transport FALAS në shtëpi dhe çmime shumice

TIRANE
Tiranë
Njësia bashkiake 1

WOMEN’SECRET

Transporti FALAS në gjithë Shqipërinë

RRUGA NACIONALE TIRANE - ELBASAN
Farkë
Sauk

STUDIO LIGJORE KARAJ

Konsulencë FALAS për Biznesin

RRUGA E BOGDANEVE
Tiranë
Njësia bashkiake 7

FLORIFARMA

Qëndroni në shtëpi! Porosinë e sjellim ne dhe transporti është FALAS!

RRUGA JORDAN MISJA, KULLA 9, PRANE HIPOTEKES
Tiranë
Njësia bashkiake 9

DUMBO.AL

Transporti FALAS

TIRANE
Tiranë
Njësia bashkiake 1

HD RED CARPET

Prodhimi i maskave FALAS!

RRUGA VASO PASHA
Tiranë
Njësia bashkiake 5

BIBTEX ALBANIA

Tapeti preferuar ju vjen ne shtëpi me 30% Ulje dhe transport FALAS!

KTHESA E KAMZES
Tiranë
Kashar

DIGICOM

Përfito një muaj DHURATË internet me 100% fibër optike

RRUGA DERVISH HIMA, ADA TOWER, NR.1
Tiranë
Njësia bashkiake 2

FARMACI DAJA

Dërgesa në shtëpi dhe transport FALAS në gjithë Shqipërinë!

RRUGA ANDON ZAKO CAJUPI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

OKAIDI

Transport FALAS në çdo qytet

RRUGA MYSLYM SHYRI
Tiranë
Njësia bashkiake 5

FERMA JONE

Ju sjellim pazarin FALAS në shtëpi për çdo të moshuar

RRUGA MUSTAFA MATOHITI
Tiranë
Njësia bashkiake 2

QENDRA E TRAJNIMEVE SHPRESA

Konsulencë & trajnime FALAS dhe 30% Ulje për redaktim teksti.

RRUGA BARDHOK BIBA, MBRAPA 15 KATESHIT
Tiranë
Njësia bashkiake 9

ONE STOP

Transporti FALAS për blerje mbi 4.000 lekë

RRUGA DED GJO LULI
Tiranë
Njësia bashkiake 9

LIM-EM

Konsulencë FALAS mbi tregun e pasurive të paluajtshme

RRUGA PJETER BUDI, P. FASKED, K. II, AP. 2/1
Tiranë
Njësia bashkiake 2

HOME ART

10% Ulje për të gjitha produktet dhe transport FALAS!

RRUGA SPIRO MOISIU
Tiranë
Njësia bashkiake 1

FARMAON

10% Ulje në blerjen e parë dhe transporti FALAS

RRUGA E ELBASANIT
Tiranë
Njësia bashkiake 2

Studio Tivari 2

Konsulencë ligjore dhe kërkesat për Urdhër mbrojtje PA PAGESË

RRUGA STEFAN KACULINI, KATI I 2000
Durrës
Rajoni 1