ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA MYSLYM SHYRI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0672050324

phone_iphone

0672050325

mail_outline

[email protected]

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Klinika e Syrit Internacional, me nje staf te kualifikuar dhe profesional, ofron nje numer te madh te intervenimeve operative. Te gjithe trajtimet orientohen drejt standarteve me te larta te artit mjekesor! Rezervoni viziten tuaj: 0672050325. Gjithashtu tek Klinika e Syrit Internacional mund te shikoni dhe perzgjidhni modelet e syzeve qe ju pershtaten.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3