ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA MUSTAFA LLESHI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0694457000

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Mat Dental është një poliklinikë dentare, e themeluar në vitin 1994 nga mjeku i mirënjohur stomatolog, Dr.Sali Kurti. Falë cilësisë së lartë të shërbimit dhe profesionalizmit, Dr. Sali Kurti është nderuar me një sërë çmimesh e vlerësimesh kombëtare, mes të cilave përmendim akordimin e titullit: “Mjeshtër i madh” nga presidenti i Republikës, Bujar Nishani (2017). Me vizionin dhe profesionalizmin e Dr. Sali Kurtit si mjek dhe si drejtues, poliklinika “Mat dental” është kthyer në një nga qendrat më të mëdha stomatologjike në Tiranë. Rekrutimi i një stafi mjekësh të shkolluar brenda dhe jashtë vendit ka krijuar traditën e shërbimit elitar jo vetëm për qytetarët e Tiranës, por për qytetarët nga e gjithë Shqipëria, të cilët vijnë enkas për t’ia besuar shëndetin e tyre poliklinikës “Mat Dental”. Klinika “Mat Dental” ka si synim kryesor sigurimin e standardit më të lartë të kujdesit dentar për pacientët.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3