ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA MEDAR SHTYLLA
1000 - Tiranë

phone_iphone

0686092200

mail_outline

[email protected]

Qëndro në shtëpi! Ne ju ofrojmë transportin FALAS!

Përshkrimi:

Qëndro në shtëpi. Porosit tani dhe ne jua sjellim produktet brenda 24 orëve dhe transporti është FALAS.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3