ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA DRITAN HOXHA. PALLATET HAWAI, LAPRAKE, 1
1000 - Tiranë

phone_iphone

0692853800

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Dr. Aljona Jonuzi. Doktoreshë e specializuar në Rusi, ku ka kryer studimet e larta dhe doktoraturën për Psikologji. Përvojë e gjerë në trajtimin e problemeve të shëndetit mendor me anë të teknikave të ndryshme të këshillimit.Ofron seanca individuale dhe terapi në grup. Seancat janë të përshtatshme dhe për shtetas të huaj, pasi ofrohen në disa gjuhë: Shqip, Rusisht, Anglisht, Spanjisht, Portugalisht e Serbisht.
Detajet:
Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3