ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA EGNATIA, LGJ. 4
2000 - Durrës

phone_iphone

0686033733

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Me këndin e lojrave që ndodhet në ambjentet tona, fëmija juaj mund të argëtohet duke luajtur i sigurt teksa ju vizitoni dyqanet tona. Por jo vetëm kaq! Në qëndrën tonë do të gjeni gjithçka për të realizuar festat më të bukura duke filluar nga: ditëlindjet, eventet speciale, dasmat apo organizimet e ndryshme për fëmijët tuaj. Ambjentet tona do ti bëjnë festat tuaja të paharrueshme, kjo falë përkujdesjes nga stafi ynë profesional. Ju mirëpresim!
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3