ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

BULEVARDI ZOGU I
1000 - Tiranë

phone_iphone

042233308

mail_outline

[email protected]

Libra me Audio Shqip FALAS Online

Përshkrimi:

SIGAL Audiobooks.al është projekti më i ri në Shqipëri, i cili mundëson dëgjimin e librave më të mirë audio në gjuhën shqipe. Autorët më në zë të huaj dhe shqiptarë janë përzgjedhur për dëgjuesit e të gjitha grupmoshave.Këtu e gjejnë veten duke filluar që nga fëmijët e moshave të vogla, duke dëgjuar përrallat e tyre të preferuara, fëmijët pak më të rritur me librat shkollorë apo libra artistikë që u përshtaten moshës së tyre dhe deri tek të rriturit, që mund të dëgjojnë plot libra interesantë.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3