ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA E KAVAJES, PALLATET PARK CONSTRUCTION ALBANIA, K.1, NGJITUR ME TIRANA BANK
1000 - Tiranë

phone_iphone

0696022333

phone_iphone

0674001669

mail_outline

[email protected]

language

www.ssd.al

Përshkrimi:
SSD shpk tregton me shumicë dhe pakicë pajisje elektronike për të gjithë sistemet e sigurisë, përfshirë këtu: Kamera Sigurie (IP dhe HDCVI); Video Regjistrator Dixhital; Akses Kontroll; Video Intercom; Sistem Alarm Vjedhje; Sistem Alarm Zjarri; Kabuj; Aksesorë Montimi; Metal Detektor; Central Telefonik; etj. SSD është i vetmi distributor zyrtar në rajon i “Dahua Technology” dhe prodhuesit të kabujve “Armagan”. Për gamën e gjerë të produkteve, punon në partneritet me kompani lider botërorë të prodhimit si Karel, Teletek Electronics, Roger, Cambox, etj.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Jo

Mundësi parkimi:

Jo

Mundësi kthimi:

Jo

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3