ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES, KM. 6
1000 - Tiranë

phone_iphone

0694096048

mail_outline

[email protected]

A jeni ju përfaqësuesi i kësaj kompanie?

Qëndroni në shtëpi! Porosinë e sjellim ne dhe transporti është FALAS!

Përshkrimi:

Klientët bëjnë porosi online dhe Conad bën transportin FALAS, në mënyrë që të minimizohen sa më shumë lëvizjet dhe përhapja e COVID-19.Së bashku mund të fitojmë!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3