ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA LUIGJ GURAKUQI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0697849821

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Ofrojmë produkte artizanale, souvenire nga Shqipëria. Bizhuteri, arrgjendari, punime të ndryshme në argjend si: personalizime, portrete. Punime në filxhan, argjend. Produkte të tjera si bluza të personalizuara sipas dëshirës. Mbulesa tavoline të tejzahut, qilime, rrugica, leshi, punime në bakër, dru, pjata të pikturuara me motive shqiptare
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3