ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA KAVAJES, P. 148
1000 - Tiranë

phone_iphone

0692525500

mail_outline

[email protected]

ELEKTRONIKE: SAMSUNG Z flip3 5G, 128Gb - 800 Euro, vetëm tek BSS.

Përshkrimi:

Bli online ose me keste duke klikuar ne www.bss.com.al. APROVIM BRENDA 10 MINUTASH! Transport në të gjithë Shqipërinë. Për më shumë informacion na kontaktoni në Inbox. TIRANË • 0692525500 FIER • 0693395500 Përfito më shumë ulje me Kartën Extra! Shkarko aplikacionin Karta Extra dhe njihu me të gjitha ofertat e rrjetit.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3