ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA VANGJEL NOTI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0681390000

Qëndro në komunikim dhe përfito 50% më shumë internet.

Përshkrimi:

Telekom është 24/7 i përkushtuar të sigurojë cilësi të lartë shërbimi për klientët.•50% më shumë internet për të gjitha paketat me parapagesë dhe planet individuale me kontratë.•Në aplikacionin My Telekom kryeni çdo veprim pa qenë nevoja të dilni nga shtëpia & përfitoni 3GB Falas me regjistrimin për herë të pare si dhe 100 lekë rimbushje.•Aksesoni aplikacionin RTSH Tani, ndiqni programin mësimor në RTSH Shkollë pa shpenzuar asnjë MB nga paketa juaj aktive e internetit.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3