ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA VORE - MARIKAJ, KM. 1
1032 - Vorë

phone_iphone

0683027777

mail_outline

[email protected]

Jua sjellim ujin në shtëpi. Transport FALAS & Miniaparaturë FALAS!

Përshkrimi:

Uji Kond ju vjen në shtëpi dhe transporti është FALAS. Siguri maksimale. Bidoni 19 litra për vetëm 200 lekë dhe miniaparaturë FALAS. #RRINËSHTËPI

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3