ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA SULEJMAN DELVINA, NR. 5, SHESHI WILSON
1000 - Tiranë

phone_iphone

042230000

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Sound Gallery është Show Room i Parë në Shqipëri dedikuar Home Audio, Home Cinema, dhe audio lifestyle. Shoqëria e saj Spectrum Shpk, përfaqëson në Shqipëri brandet më të njohura në botë në fushën e Audios si JBL, Harman Kardon, Yamaha, BangOlufsen, Q Acoustics, Klipsch etj si dhe brande të tjera për projektorë (Optoma), vinile dhe gramafona (GPO Retro dhe Pro-Ject). Në Show Room-in e Shoqërisë mund të gjeni një gamë shumë të gjerë boksesh të llojeve të ndryshme dhe markave të ndryshme, amplifikatorë, projektorë, vinile, gramafona, radio etj.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3