ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA SAMI FRASHERI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0692070369

Në shtëpi po, pa verë jo! Shërbim taksi FALAS për blerje mbi 2,000 lekë.

Përshkrimi:

Napoleon Wine Spirits Shop ju qëndron pranë në këtë periudhë të vështirë duke ju ofruar shërbim TAKSI për blerjet tuaja. Shërbimi Taksi është FALAS për blerje mbi 2.000 lekë.

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3