ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA 5 MAJI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0693468888

mail_outline

[email protected]

VESHJE: Koleksioni pranveror tek Pelinku Store!

Përshkrimi:

Mirëprite pranverën me materiale të lehta dhe me më shumë ngjyra nga Pelinku Shpk. Vishu bukur dhe kurse më shumë tek Pelinku. Pjesë e rrjetit Karta Extra. Përdor Kartën Extra gjatë blerjes dhe përfito EXTRA!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3