ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA 5 MAJI, BRENDA AMBJENTEVE TE CONCORD CENTER
1000 - Tiranë

phone_iphone

0693468888

mail_outline

pelinkujeans@yahoo.com

A jeni ju përfaqësuesi i kësaj kompanie?

Çmimet më të lira se kudo vetëm tek Pelinku!

Përshkrimi:

Koleksioni i ri ka mbërritur tek Pelinku! Duke perdorur Karten tuaj Extra perfitoni Akoma me shume ulje! Karta fituese ... gjithmonë! Adresa 1: Rruga 5 Maji, Condor Center, Kati – I & 0. Adresa 2: Rruga Frank Bardhi, Cristal Center

Çmimi

0 .00 leke

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3