ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA ISLAM ALLA
1000 - Tiranë

phone_iphone

0698400277

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Organic Pharmacy Besmira ofron gjithçka për mirëqënien: Farmaci, suplemente organike, vitamina, kozmetikë, përgatitje galenike & kozmetike, konsulencë profesionale.
Detajet:
Orari:
  • Hёnё 09:00-21:00
  • Martё 09:00-21:00
  • Mёrkurrё 09:00-21:00
  • Enjte 09:00-21:00
  • Premte 09:00-21:00
  • Shtunё 09:00-21:00
  • Dielё Mbyllur
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë

Përshkrimi:

Në këto kushte të vështira karantinimi të shkaktuara nga pandemia e Coronavirus, Farmacia jonë ofron për çdo qytetar në të gjithë Shqipërinë transportin FALAS për çdo nevojë të tyre!

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3