ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA E KAVAJES, P. 132/4
1000 - Tiranë

mail_outline

[email protected]

language

www.tibo.tv

Përshkrimi:
TiBO tashmë ofron një zgjidhje 360° për të gjitha familjet dhe bizneset me paketat e kombinuara, televizion IPTV me të gjitha kanalet shqiptare, sporte, filma dhe internet super i shpejtë me teknologjinë më të fundit Ultra Fibër. Platforma IPTV e të gjithë shqiptarëve. TiBO është partneri i vetëm zyrtar me Digitalb për transmetim IPTV/OTT në të gjithë globin. Paketat e abonimit përfshijnë dhe kanalet dhe programet televizive të përzgjedhura nga platformat Tring, Top Channel, Klan, RTSH, etj. Me TiBO shikon TV shqip dhe Sport Live në Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android Smart TV, Apple TV, me Box Android dhe në Mobile TV.
Detajet:
Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3