ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA SAMI FRASHERI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0693210122

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Me një eksperiencë disa vjeçare, jemi tashmë në Tiranë, fare pranë jush për të përmbushur kërkesat tuaja. Ne e dimë më mirë se kushdo tjetër rëndësinë e detajeve dhe është pikërisht për këtë arsye që ne sjellim tek ju lulet më të freskëta, më elegante dhe fine në shtëpitë tuaja. Belfiore është zgjedhja juaj perfekte për çdo okazion, qoftë një ditëlindje speciale, një përvjetor, ardhja në jetë e një fëmije, një kremtim etj.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3