ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA SULEJMAN DELVINA, PERBALLE GRAND BAR
1000 - Tiranë

phone_iphone

0685382610

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Prej 15 vitesh Tirana Flowers 9 ofron buqeta, kompozime, zbukurimin e eventeve, bime dekorative per arredim te ambienteve te brendshme dhe te jashtme, dhurata te ndryshme etj. Si dhe disponojme dergesa me postier.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3