ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA MYSLYM SHYRI, PRAPA KARBURANT GULF
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682158502

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Klinika obstetrike-gjinekologjike "MANAJ" lindi ne vitin 2000 si nevoje per nje perqasje te re me pacientet duke ju pergjigjur kerkesave qe ata parashtronin. Pika kyce per kliniken Manaj ka qene dhe mbetet gjetja e nje zgjidhje per femrat qe e besonin shendetin e tyre, duke konsideruar secilen per tyre nje individ te vecante. Klinika Manaj eshte nje nga klinikat me te avancuara ne fushen e gjinekologji-obstetrikes, eshte e pajisur me mjete te teknologjise te fundit me qellim qe te gjeje zgjidhje per pacientet. Ajo qe na ben unike eshte eksperienca teorike-praktike e Prof. Aferdita Manaj.
Detajet:
Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3