ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA FREDERIK SHIROKA, 1
1000 - Tiranë

phone_iphone

0697475903

Detajet:
Orari:
  • Hёnё 08:30-23:00
  • Martё 08:30-23:00
  • Mёrkurrё 08:30-23:00
  • Enjte 08:30-23:00
  • Premte 08:30-23:00
  • Shtunё 08:30-23:00
  • Dielё Mbyllur
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3