ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA MYSLYM SHYRI, P. 60, 200 M POSHTE KINEMA DAJTI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0682048833

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
E krijuar që në vitin 1997, BLELOR ka sjellë te ju arredimin e kërkuar. Ne tregetojmë tekstile nga më të bukurat për perde, krevate, divane etj., që e kthejnë ambientin tuaj në një oaz të vërtetë. Punimet tona i karakterizon gjithmonë eleganca, luksi, kualiteti, inovacioni. Ekipi ynë viziton çdo vit panairet më të mëdhenj të tekstileve në gjithë botën, për të sjellë tek ju tendencat dhe zhvillimet më të fundit. Materialet e tekstileve që ne tregtojmë janë pambuk, lino, mëndafsh, akrilik etj. Vizitoni dyqanet tona për të kompletuar shtëpi, vila, hotele, zyra, bare dhe restorante. Mos hezitoni! Profesionalizmi ynë do të sjell kënaqësinë tuaj!
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3