ÇFARË JENI DUKE KËRKUAR ?
room

RRUGA QEMAL STAFA, PRANE SHKOLLES FAN NOLI
1000 - Tiranë

phone_iphone

0685147306

mail_outline

[email protected]

Përshkrimi:
Mobilje të reja dhe të përdorura! Prej shumë vitesh që operojmë në tregun shqiptar. Malli është cilësorë me çmime të arsyeshme.
Detajet:
Dërgesë në adresë

Po

Mundësi parkimi:

Po

Mundësi kthimi:

Po

Duke klikuar mbi privatësinë ju pranoni kushtet dhe konfirmoni që keni lexuar rregullat mbi të dhënat.
Plotëso fushat sipas kërkesës më lart

Kliko ne harte

Shto pika te tjera

message.search-tip3